Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın paylaştı, Okan’la barışma nedeni ortaya çıktı!
Demet Akalın paylaştı, Okan’la barışma nedeni ortaya çıktı!
Şarkıcı Demet Akalın, bir internet sitesi tarafından 2018 yılının en dobra ünlüsü seçilmesinin ardından sosyal medya hesabından bir teşekkür metni yayınladı.
Magazin 4 Aralık 2018 - 09:24

Sadece birkaç gün önce eski eşi Okan Kurt’la barışan ve bu gelişmeyi de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gösteren Akalın, bir internet sitesi tarafından yapılan ankette yılın en dobra ünlüsü seçilmesinin ardından hesabından şunları yazdı:

2.5 yaşında babasız kaldım ben, hayat benim için hep mücadele hep takdir edilme hissiyle geçti. Anneme olan sevgim ona laf gelmesin korkusundan hep tetikte geçti ömür… O babasız geçen yıllarda komşu çocukların akşamları eve gelen babaları benim içime, yüreğime hep koca koca oturdu. Şimdi Hira’mı baba sevgisinden mahrum bırakmamak için iki aydır yüzünü bile görmek istemediğim eski eşimden ‘umut’u eksik etmediğim için yemediğim hakaret kalmadı. Hira’nın barışma videosuna kurgu diyen kalpsizler bile oldu. Aynı kalpsizler 2 yaşında Hira namaz kıldığında da kendi yaptırmıştır yazmışlardı. Yazan yazdı, çizen çizdi ama benim samimiyetimi halkımın yüreğinden alamadılar. Bu ödül tam da zamanında tam da 12’den çok iyi geldi.