Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın, Seda Sayan’ı affetmedi! Canlı yayında şoke eden video
Demet Akalın, Seda Sayan’ı affetmedi! Canlı yayında şoke eden video
Seda Sayan, sunuculuğunu yaptığı programa Demet Akalın ve eşini konuk olarak ağırladı. Ancak Sayan program esnasında Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verince ortam gerildi. Demet Akalın program biter bitmez Sayan'ı sosyal medya takibinden çıkardı.
Magazin 10 Ocak 2018 - 13:03

Demet Akalın ve Okan Kurt’u konuk alan Seda Sayan, çok konuşulacak bir programa imza attı. Ünlü şarkıcı, konuğu Demet Akalın’ın geçmişinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a da yer verince stüdyoda büyük gerilim yaşandı.

DEMET AKALIN’IN EŞİ OKAN KURT SESSİZ KALMAYI TERCİH ETTİ

Videonun gösterilmesinin ardından Demet Akalın’ın resmen yüzü değişti. Okan Kurt’un ise duruma tepkisiz kalması, “Videoda yer alan İbrahim Kutluay’ı görmedi mi?” sorusunu akıllara getirdi.

SOSYAL MEDYADAN ANINDA SİLDİ

Programda esnasında bakışlarıyla tepkisini ortaya koyan Demet Akalın, program biter bitmez yakın arkadaşı Seda Sayan’ı Instagram hesabından sildi.

sayanseda
Son güncelleme: 16:05 - 10.01.2018