Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın, Sıla ve Halil Sezai hakkında açıklamada bulundu
Demet Akalın, Sıla ve Halil Sezai hakkında açıklamada bulundu
Demet Akalın, meslektaşları Sıla ve Halil Sezai'nin açıklamalarına ilişkin düşüncelerini söyledi.
Magazin 17 Ağustos 2016 - 11:19

Bir televizyon programına telefonla bağlanarak duygu ve düşüncelerini açıklayan Demet Akalın, ilk olarak Yenikapı’daki mitingde neden bulunamadığını açıkladıktan sonra, uzun bir süredir magazin gündemini meşgul eden Sıla’nın açıklamaları hakkında da yorumda bulundu. Akalın ayrıca Halil Sezai’nin sözlerini de yorumladı. İşte Demet Akalın’ın açıklamaları:

‘Ben kimseyin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem ama benim duruşum belli. Benim o gün 2 konserim olduğu için İstanbul’a gelemedim. Ama Bodrum’da gittik. Benim kıblem de belli, mahlağım da belli milletim de belli. Ben milletimin yanındayım. Keşke onlarda İstanbul’daki mitinge değil de, keşke bir Kısıklı’ya gitselerdi. Biz Kısıklı’ya Işın Karaca’ya gittiğimizde ‘üşüyorum, burada bir şey var yani’ dedim.

İLGİLİ HABERHülya Avşar Sıla ile ilgili açıklamada bulunduHülya Avşar Sıla ile ilgili açıklamada bulundu

BANA GARİP GELİYOR

Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki, onlar da bu havayı yaşasalardı. Çok garip geliyor bana bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem ama bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada, onun için herkesin kendi hayatı diyorum.

İLGİLİ HABERHalil Sezai: Şahsım olarak bundan kusasım varHalil Sezai: Şahsım olarak bundan kusasım var

SILA İÇİN AÇIKLAMA

Sunucunun Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil yani diyorsun doğru mu? sorusuna Demet Akalın da; ‘Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın oraya (Yenikapı) gitmezsin, ama halkın içine karışırsın’ diye cevap verdi.