Demet Akalın tarif etti, teklif gerçekleşti

Demet Akalın, Bursa'da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Akalın sahnedeyken bir de evlilik sürprizi yaşandı.

Demet Akalın tarif etti, teklif gerçekleşti

Şarkıcı Demet Akalın, Bursa’da hayranlarıyla buluştu. Bursalılara unutulmaz bir gece yaşatan ünlü şarkıcıya, dansçıları da eşlik etti. Sevilen şarkıları ‘Canıma da Değsin’ ve ‘Türkan’ı dinleyicileriyle birlikte seslendiren Akalın’ın sahnesinde bir de sürpriz yaşandı. Dinleyicilerinden bir kişi, kız arkadaşıyla birlikte sahneye çıkarak, evlilik teklifinde bulundu. Teklif öncesinde ne yapacağını şaşıran gence, Demet Akalın, “Hiçbir şey söylemene gerek yok, diz çök sadece, şiir gibi bu zaten gerçekten” tavsiyesinde bulundu.

“BENİM SAHNEM UĞURLUDUR”

‘Sonsuza kadar evet’ yanıtının alınmasının ardından biri Hollanda’da diğeri İngiltere’de yaşayan çifti, ünlü sanatçı tebrik etti. Demet Akalın, “Tebrik ediyorum, bizim sahnelerimizde bu kaçıncı evlilik” diyerek, dinleyenlerine sahnesinin uğurlu geldiğini söyledi.

resimid_7224377(DHA)
Demet Akalın kimdir, kaç yaşındadır? İşte Demet Akalın'ın hayatı... İlginizi Çekebilir Demet Akalın kimdir, kaç yaşındadır? İşte Demet Akalın'ın hayatı...