Demet Akalın, İbrahim Erkal’ın vasiyetini duyunca ağladı

Şarkıcı Demet Akalın, geride bıraktığımız akşam Harbiye'de sahne alan Tarkan'ı izlemeye gitti ve buradan paylaşımlarda bulundu.

Demet Akalın, İbrahim Erkal’ın vasiyetini duyunca ağladı

Bir Tarkan hayranı olduğunu hemen her fırsatta dile getiren ve yaptığı paylaşımlarla da bunu gösteren Demet Akalın, geride bıraktığımız akşam Megastar’ı izlemeye gitti.

Eşi Okan Kurt ile birlikte keyifli vakit geçiren Akalın, bu sırada çekilmiş ve dans ederken görüldüğü bir videosunu da takipçileriyle paylaştı. Akalın keyifli geçen konser sonrasında kulise geçti ve Tarkan’la birlikte fotoğraf çektirdi.

Şarkıcı Demet Akalın bu kareyi; “Tarkan'ımızı mutlu eden Pınar'ımızı da çok seviyoruz. İnanılmaz konserdi. Sizin için Megastar benim için dünya starı yine büyük Tarkan” notuyla paylaştı.

DEMET'İN GÖZLERİ DOLDU

Merhum sanatçı İbrahim Erkal'ın eşi, Asiye Acar'a verdiği özel röportajında Erkal'ın vasiyetini açıkladı. Erkal'ın vasiyetinde “Şarkılarımı Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Demet Akalın okuyabilir” yazıyordu. Demet Akalın, Tarkan konserinde Erkal'ın vasiyetini öğrenince duygusal anlar yaşadı. Gözleri dolan Demet Akalın, “Hadi ya ay çok kötü oldum şimdi. Ben İbrahim Erkal'ı acayip severim” dedi.

Demet Akalın'a sosyal medyada büyük tepki! İlginizi Çekebilir Demet Akalın'a sosyal medyada büyük tepki!
Loading...