Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın: “Vergi ödemeyen düşünsün”
Demet Akalın: “Vergi ödemeyen düşünsün”
Son günlerde İbrahim Tatlıses ile yaşadığı polemik ile gündemden düşmeyen Demet Akalın önceki gün Etiler Akmerkez’de alışveriş yaparken görüntülendi.
Magazin 13 Nisan 2018 - 09:56

Şık ve pahalı giyim tarzı ile dikkat çeken Demet Akalın, alışveriş sonrası kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Mehmetçiğe destek için Afrin'e gideceği yönündeki sorulara Demet Akalın “Uydurmayın şuan öyle bir şey yok” cevabını verdi. Sosyal medyada yaklaşık 7 milyon takipcisi olan Demet Akalın, muhabirlerin bakanlığın açıkladığı “yeni vergi yasası” kanununu hatırlatması üzerine “Vergi ile ilgili bir sorunum yok arkadaşlar ben yaptığım reklamların vergisini ödüyorum. Vergisini ödemeyenler düşünsün ben değil” şeklinde konuştu.

demet-akalin-ic

SEDA SAYAN’A TAHAMMÜLÜ YOK

Demet Akalın kendisi için ablam dediği Seda Sayan ile arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Uzun süredir konuşmayan hatta iddalara göre telefonda uzun süre tartıştıkları ve birbirlerine hakaret ettikleri öğrenilen ikilinin aralarında bu kez barışmanın söz konusu bile olmadığı öğrenildi. Seda Sayan'ın ilk olarak programında Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay ile olan görüntüsünü yayınlatması daha sonra Hande Yener ile yan yana gelmesi bardağı taşıran son damla olmuştu. Seda Sayan ile ilgili sorulara cevap vermeyen Demet Akalın geleneğini bu kez de sürdürdü. Muhabirlerin “Seda Sayan ile aranızda neler yaşandı?” sorusuna Akalın “Hadi size bay bay” diyerek adını duymaya bile tahammül edemediğini gösterdi.