Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan 2018’e dair bombalar
Demet Akalın’dan 2018’e dair bombalar
Demet Akalın, 2018'i Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel'de karşıladı. Eşi Okan Kurt ve kızı Hira'yla sahnede 2018'e 'Merhaba' diyen Akalın, Gülşah Saraçoğlu imzalı elbisesiyle göz doldurdu. Geceye ünlü şarkıcının açıklamalara damga vurdu.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2018 - 07:19

Konseri öncesi muhabirlerin karşısına çıkan Demet Akalın, “Vallahi benim kulağım ağrımaya başladı. Kortizon iğneleri yedim. Fil gibiyim. Yoksa çok zayıfımdır” diyerek röportaja esprili şekilde başladı. Akalın, “Acısıyla tatlısıyla muhteşem bir yıl geçirdik. Daha da kenetlendik aile olarak. Geçtiğimiz sene yaptığımız bütün işler ses getirdi. Yeni albüm hazırlığım başladı” dedi.

demet-ic-5

“KIZ BENİM HAYRANIMMIŞ, BARIŞTIK”

Akalın polemik yaşadığı Dilay Korkmaz için ‘Bu kızı çok aradılar mı?’ şeklinde sosyal medyadan tweet paylaşmıştı. Akalın, konuyla ilgili “Kıza çok üzüldüm. Bir de benim hayranımmış. Evinde hep CD’lerim varmış. Bir utandım. Sonra ona ‘Kız ben seni çok seviyorum. Sadece elini kolunu çok şey yapma’ dedim. Yeni yılda kimseyle küs girmek istemedim” şeklinde açıklama yaptı.

demet-ic-3

“İKİNCİ ÇOCUĞU İSTEMİYORLAR”

Eşi Demet Akalın’ın arkasında DJ’lik yapan Okan Kurt ise “Hobi olarak DJ’lik yapmak çok hoşuma gidiyor. İnşallah sağlıklı, bol bereketli, ailemle birlikte güzeller yıllar geçiririz” dedi. Muhabirlerin “2018’de tekrar baba olmak istiyor musunuz?” sorusuna Kurt, “Yok istemiyorum. Son kararım. Kızım Hira da, Demet de istemiyor. Ben de artık istemiyorum. Ama tabii ‘hayırlısı’ diyelim yine de. Her şey Allah’ın takdiri” yanıtını verdi.

demet-ic-6

“POLEMİKLERDE YENİ YILDA YOKUM”

Demet Akalın, Hande Yener’in kendisi hakkındaki açıklamalarını sormak isteyen muhabirlere “Yeni yıla girerken çirkinliklere gerek yok. Tartışma ve polemiklere girmek istemiyorum. İşime gücüme bakacağım. Yeni yılda polemiklerin içinde yer almayacağım yani yokum! Yetişirse yaza albümümü çıkaracağım inşallah. Ayla Çelik, Cansu Kurtçu – Fettah Can gibi isimlerden çok güzel şarkılar aldım” diye karşılık verdi.

demet-ic

“HAYATIMI YAZMAYI REDDETTİM”

Kendisine üç tane yayın evinden kitap yazması için teklif geldiğini de anlatan Akalın, “Yayın evleri bana hayatımı kitap yazmam için ciddi tekliflerde bulundu. Ancak önümüzdeki yaz günlerimi bile konserle doldurdum. Allah’ıma şükür çok çalışıyorum ve vaktim yok” yanıtını verdi. “Şimdi olmazsa ileride yazmayı düşünür müsünüz?” şeklindeki soruyaysa Akalın, “Ben Okan’dan öncesini çok hatırlamak istemediğim için kitap yazmak istemiyorum” yanıtını verdi.

demet-ic-2
kurt-ic

Son güncelleme: 12:53 - 01.01.2018