Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın, Işın Karaca, Gülben Ergen gibi ünlülerden Eylül paylaşımları…
Demet Akalın, Işın Karaca, Gülben Ergen gibi ünlülerden Eylül paylaşımları…
Şarkıcı Demet Akalın ve pek çok ünlü isim, 22 Haziran'dan bu yana kayıp olan ve önceki gün cansız bedeni bulunan Eylül hakkında paylaşımda bulundu.
Magazin 1 Temmuz 2018 - 08:11

Eylül, 22 Haziran Cuma günü öğle saatlerinde arkadaşları ile oyun oynamak için evden çıkmış, en son bisiklet sürerken görülen Eylül’ün eve gelmemesinin ardından ailesi durumu Jandarma’ya bildirmişti. Uzun bir süredir devam ettirilen aramalarda ne yazık ki acı bir sonla karşılaşıldı. 8 yaşındaki Eylül'ün cansız bedeni, köye bir km uzaklıkta yeni dikilmiş elektrik direğinin dibinde gömülü bulundu.

DEMET AKALIN’DAN TEPKİ

Özellikle bu tarz konularda yaptığı çıkışlarla tanınan kendisi de bir kız çocuk sahibi Demet Akalın, Eylül’ün cansız bedeninin bulunmasının ardından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Akalın; “Sen bir tek Eylül'û öldürmedin! Anayı, babayı, içimizdeki yaşam enerjisini öldürdün be pislik!” notuyla tepki gösterdi.

demet-akalin-ic
İŞTE ÖLÜMÜYLE SOSYAL MEDYAYI YASA BOĞAN EYLÜL  HAKKINDA YAPILAN PAYLAŞIMLAR:

EBRU DESTAN

ebru-destan-ic
NUR YERLİTAŞ

nur-yerlitas-ic

GÜLBEN ERGEN

gulben-ergen
IŞIN KARACA

isin-karaca
Son güncelleme: 14:06 - 01.07.2018