Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan kayınpeder açıklaması
Demet Akalın’dan kayınpeder açıklaması
Şarkıcı Demet Akalın önceki gün Bebek'te bulunan Bebek Lokal adlı restoranın çıkışında görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Nisan 2017 - 07:46

Şık ve renkli kıyafeti ile dikkat çeken Demet Akalın’ın adeta üzerinde bir servet yatıyordu. Pahalı giyimi ile sık sık gündeme gelen şarkıcı çıkışta muhabirlere “Yazı getirdim artık, rengârenk giyindim” dedi. Geçtiğimiz günlerde gittiği Dubai tatilinde yaşadığı talihsizliğin hatırlatılması üzerine Demet Akalın “Arkadaşlar o tatili bana artık hatırlatmayın, karides yedik kendimizi hastanede bulduk. Çok kötü bir tatil oldu” şeklinde cevap verdi. Eşi Okan Kurt’un babası kayınpederi Abdi Kurt’un hakkında çıkan “Tefecilik ve dolandırıcılık” iddialarına da cevap veren Demet Akalın “Kayınpederimi ortağı 10 milyon lira dolandırdı. Adamın zaten 10 yıl hapis cezası var, iki yıl önce de benim hakkımda bir takım iddialar ortaya atmıştı. İnsanlar bir acayip, tedbir kararı olduğu doğru ama bütün mal varlığına konulan bir tedbir değil. Ayrıca kayınpederim tefeci olsa, bütün parayı ben alırım” diyerek esprili cevap verdi.

demet-akalin-ic-2

ŞAMPANYA AÇTIRDI

Demet Akalın ayrıldığı mekandan başka bir mekana geçerek bu sefer yakın arkadaşları Fettah Can ve Cansu ile buluştu. Yeni şarkılarını dostları kutlayan Demet Akalın şampanya açtırdı. Uzun süreli sohbet ettikten sonra mekandan çıkan Demet Akalın şarkıcı Fettah Can “Hadi Fettahcığım siz stüdyoya, ben de bankaya para çekmeye gidiyorum” şeklinde espri yaptı.

demet-akalin-ic

Oldukça keyifli olan Demet Akalın “Bugün hava çok güzel, biz de Bebek'te üç beş tur atalım dedik. Aynı zamanda Fettah Can’dan bir şarkı aldım, küçük bir kutlama yaptık” dedi. Öte yandan bundan sonra giyim tarzına Aslışah Alkoçlar’ın yardımcı olacağını söyleyen Demet Akalın “Aslışah’la da giyim konusunu hallettik, bugün baya bereketli oldu” diyerek mekandan ayrıldı.

fettah-ic