Demet Akalın’dan Nursel Ergin çıkışı: Yuh sana yazıklar olsun!

İşadamı Murat Akyer'le evlenen Nursel Ergin'i sosyal medyada hedef alan Demet Akalın'a sert karşılık geldi. Ergin, Akalın'ı bilip bilmeden konuşmakla suçlayıp ekledi: "Herkes kendisine baksın. Dürüstlükte, kadınlıkta, namusta, elime su dökmeye bile layık değiller..."

Demet Akalın’dan Nursel Ergin çıkışı: Yuh sana yazıklar olsun!

‘Var Mısın Yok Musun’ yarışmasıyla tanıdığımız sonrasındaysa yemek programı sunuculuğuna soyunan Nursel Ergin, nişanlısı Murat Akyer ile önceki akşam evlendi. Nursel Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden oldu. Akalın, Twitter sayfasına isim vermeden şunları yazdı: “Arkada kanserli bebek bırak. Üstüne evlenirken ‘Her şey inat’ de. Yuhhh yuh! Biz de bunlara prim verelim. Televizyona çıksınlar. Bize yazıklar olsun.”

AKALIN YANILDI

Demet Akalın’ın paylaşımına gelen yorumlar onun bu mesajı Nursel Ergin’e gönderdiğini ortaya çıkardı. Ancak Demet Akalın’ın kullandığı ‘kanserli bebek’ ifadesi yanlıştı çünkü kanseri yenen Murat Akyer’in çocuğu değil, ilk eşiydi.

demet-akalin-icNURSEL ERGİN HAKKINDA YAPILAN HABERLERE SERT BİR DİLLE YANIT VERDİ

Geride bıraktığımız akşam dünya evine giren Nursel Ergin hakkında çok sayıda haber yapıldı hatta Demet Akalın sosyal medya hesabından sert bir açıklamada bulundu. Bu gelişmelerin ardından sessizliğini bozan Ergin bir başka isim üzerinden şu açıklamayı yaptı: “Birbirinin aynı mantıkta asla dikkate almayacağım gündemde kalmak için ne yapacağını şaşırmış iki şahıs beni hiç ilgilendirmiyor. Diğer kanallar magazinden anlamıyor herhalde hiç başka kanalda konuşulmayan bu konuyu çevirip çevirip olayın ekmeğini yemeye çalışıyor bunlar. Üstelik olayın aslı bu değilken… Herkes kendisine baksın. Valla ben gülüyorum. Hiç etkilenmiyorum. Dürüstlükte, kadınlıkta, namusta, elime su dökmeye bile layık değiller…”

Demet Akalın 590 bin TL ile sokağa çıktı! İlginizi Çekebilir Demet Akalın 590 bin TL ile sokağa çıktı!

 

Demet Akalın fotoşopla devleşti! İlginizi Çekebilir Demet Akalın fotoşopla devleşti!