Sözcü Plus Giriş

Demet Akalın’dan Okan Kurt’la ilgili şaşırtıcı itiraf

Başarılı popçu Demet Akalın, geçtiğimiz gün alışveriş yapmak için geldiği Akmerkez’de görüntülendi.

Mustafa KIZGINYÜREK
Güncellenme: 11:06, 09/02/2017
Demet Akalın’dan Okan Kurt’la ilgili şaşırtıcı itiraf

Alışveriş öncesi soruları cevaplayan Akalın, Hülya Avşar ile yaşanılan şarkı polemiğine noktayı koydu. Avşar'ın kendisine kırılmadığını hatta esprili bir şekilde mesajlaştıklarını belirten şarkıcı; “Çıkan haberleri okudukça utandım, üç gün olayın ezikliğini yaşadım. Neyse ki üç gün sonra o beni aradı. Allah’tan böyle şeylere takılacak bir kadın değil. Şarkının parasını da ödemiştim” dedi.

demet-akalin-ic

“ALEYNA DERSLERİNE BAKSIN”

44 yaşındaki Akalın katıldığı radyo programında Aleyna Tilki için: “Aleyna -Basit insanların çok fanı olur- şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık onu dinlemiyorum” şeklinde sarf ettiği sözleri hatırlatılınca tekrar gerilen Akalın, Tilki için; “ O derslerine baksın. Işıkla falan uğraşmasın bakın zaten dersleri çok kötüymüş. Elektrikler bir kesilir ışıksız kalır” dedi. Aynı zamanda piyasaya yeni adım atan Fulin ve Derya Uluğ olmak üzere birçok şarkıcıya destek verdiğini belirten Akalın, Aleyna'ya tekrar bir gönderme yaparak; “Herkes haddini bilmeli. Şuan Sezen Aksu ya da İbrahim Tatlıses gibi büyük isimlerden birisini şurada görsem diz çökerim. Biz es kaza şarkıcı olduk onlar sanatçı” İfadelerini kullandı.

demet-akalin-ic-2

“STRES ATSIN DİYE OKAN'A ADAM TUTTUM”

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın Uludağ konserini izleyen eşi Okan Kurt, ünlü popçu sahnedeyken bir gençle tekme- tokat kavga etmişti. Ünlü şarkıcı bu tatsız olayı onaylarken sözlerine şöyle devam etti; “ Olay sonrasında birbirlerinden özür dilemişler. Ertesi gün hatırlamıyorum dedi. Ben kavga olursa ayırsın diye onu orada bekletiyorum. Stres atsın diye adam tuttum ona. Enerji patlaması yaşıyor çünkü arkadaşlarıyla çıkıp gezmesine izin vermiyorum.”

Yayınlanma Tarihi:09:09,