Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’dan şaşırtan cevap
Demet Akalın’dan şaşırtan cevap
Şarkıcı Demet Akalın, dünyaca ünlü markanın defilesini paylaşıp "Hepsi benim" olmalı deyince bir takipçisi "Aç gözlü yakıştırması" yapıp ünlü şarkıcıyı hedef aldı. Akalın'ın takipçisine verdiği tepki ise tam anlamıyla şok etkisi yarattı: "O zaman yemek de yemeyelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık"...
Magazin 26 Şubat 2018 - 15:02

Kıyafetlere olan düşkünlüğü ile bilinen ünlü şarkıcı Demet Akalın, defile videosu paylaşıp kıyafetleri kast ederek “Hepsi benim olmalı” yazdı. Bunun üzerine bir takipçisi “Yazık günah ya. Bu kadar da aç gözlü olunmaz. O gözleri kara toprak doyuracak. Bir parça kefen bulur muyum diye düşün” yorumunda bulundu.

Öfkelenen Akalın, takipçisinin yorumuna, “O zaman yemek de yemeyelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık” diye karşılık verdi. Sosyal medya hesabında yaptığı imla hataları, sanatçılar ve takipçileriyle girdiği polemiklerle sık sık kendinden söz ettiren Akalın’ın ilginç tepkisi sosyal medyada yüzlerce yorum yapıldı.

demetakalin
Son güncelleme: 17:44 - 26.02.2018