Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Demet Akbağ’ın Organize İşler 2 filminde oynayacağından haberi yok!’
‘Demet Akbağ’ın Organize İşler 2 filminde oynayacağından haberi yok!’
Bir dönem yaptığı ünlü röportajlarıyla bilinen ve işletmeciliğini yaptığı mekanlar üzerinden magazin dünyasına son derece yakın olan İzzet Çapa sosyal medya hesabından Demet Akbağ hakkında yaptığı bir paylaşımla kafaları karıştırdı.
Magazin 11 Ocak 2018 - 08:21

Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler 2 filmini çekmek üzere kollarını sıvadığı ve bu devam filminde milyonların tanıdığı ve sevdiği komedi oyuncularını oynatacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Aralarında Demet Akbağ, Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi isimlerin olduğu dev bir kadroyla çekimlere başlanacağı konuşulan Yılmaz Erdoğan, Çapa’nın iddiasına göre henüz Demet Akbağ ile temasa geçmedi. Sosyal medya hesabından Demet Akbağ’ın Zafer Algöz ile birlikte oynadığı ve Şubat ayında vizyona girmesi planlanan Görevimiz Tatil filminin fragmanını paylaşan Çapa yaptığı paylaşımın yanına düştüğü notla herkesi şaşırttı ve Yılmaz Erdoğan’a da üstü kapalı bir şekilde göndermede bulundu. İşte o satırlar:

“Düşünmesi bile heyecan verici. İki büyük usta aynı filmde: Demet Akbağ ve Zafer Algöz… Bu arada Organize İşler 2'de Demet Akbağ'ın oynadığını öğrenince açıp arkadaşımı tebrik ettim. Meğer o da haberi gazeteden öğrenmiş. Ortada organize işler var belli ki ama Demet'in bile haberi yok”