Demet Evgar’ın gala kıyafeti babaannesinden

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Aile Arasında filmiyle seyircinin karşısına çıkan oyuncu Demet Evgar sosyal medya paylaşımıyla gala kıyafetlerine servet akıtan ünlü isimlere gönderme yaptı.

Demet Evgar’ın gala kıyafeti babaannesinden

1 Kadın 1 Erkek dizisiyle çok sayıda insana ulaşmayı başaran oyuncu Demet Evgar yer aldığı filmlerdeki başarılı performansıyla göz dolduruyor. Son olarak senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı bir komedi filmi olan Aile Arasında’da oynayan Demet Evgar, Adana’daki galanın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Hemen her zaman şık ve pahalı kıyafetlerle galada görmeye alıştığımız ünlü isimlerin aksine Evgar, çok fazla para vermeden de ne kadar şık ve zarif olunabileceğini gösterdi. Babaannesinin kıyafetiyle galaya katılan Demet Evgar’ın paylaşımı şöyle oldu:

demet-ic

“Şahane bir Adana galasıydı.Gelen herkesin ayaklarına sağlık. Kıyafetim için babaanneme ve çocukluğumun geçtiği apartmandan Vediha Hanım ve Nermin Ablalarıma (kendileri babaannemin komşuları. Şahsına münhasır hanımefendiler) teşekkür ederim. Kıyafetim de yıllar sonra sandıktan çıkarıp bana hediye ettikleri ve artık bulunamayan bir kadifeden. Uzun lafın kısası güzel şeyler giymek için çok paralar harcamanıza da gerek yok. Güzel insanlar biriksin etrafınızda yeter. Büyük bir zevkle ve heyecanla giydim ve üstümden çıkarmak istemiyorum. Hikayesi olan her şeye bayılıyorum”

demet-evgar-ic-2