Demet Kutluay’dan dikkat çeken paylaşım

Demet Şener Kutluay ile iki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'ın İstanbul 14'üncü Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasının ilk duruşması geride bıraktığımız günlerde görüldü.

Demet Kutluay’dan dikkat çeken paylaşım

Gizlilik kararı alınan ve çekişmeli olarak görülen davanın ilk duruşmasına İbrahim Kutluay ve Demet Şener Kutluay çifti katılmazken, tarafları avukatları temsil etti. Yaklaşık 2 saat süren duruşmada taraf avukatları delil ve tanıklarını mahkemeye bildirdi. Duruşma ertelendi. Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti, 11 yıl önce Çırağan Sarayı’nda evlenmişti. Bu evlilikten 2 çocuk dünyaya getiren Demet Şener Kutluay, “Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını” gerekçe göstererek geçtiğimiz aylarda boşanma davası açmıştı.

DEMET’TEN MANİDAR PAYLAŞIM

Duruşmanın ertelenmesinin ardından bir açıklama yapmayan Demet Şener Kutluay, kısa bir süre önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta İbrahim Kutluay’a bir göndermede bulundu. Hesabından Özdemir Asaf’ın sözlerini paylaşan Demet Şener Kutluay, yazarın şu sözlerine yer verdi.

demet-sener Demet Şener Kutluay mahkeme öncesi paylaştı İlginizi Çekebilir Demet Şener Kutluay mahkeme öncesi paylaştı

 

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanma davası ertelendi İlginizi Çekebilir Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanma davası ertelendi
Loading...