Sözcü Plus Giriş

Demet Özdemir kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler…

Demet Özdemir, bu hafta Tolgshow'da Tolga Çevik'in konuğu oluyor. İzleyiciler güzel oyuncu Demet Özdemir'in hayatını merak ediyor. Peki Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır? İşte Demet Özdemir hakkında merak edilenler...

Güncellenme: 19:58, 31/03/2018
Demet Özdemir kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler…

Demet Özdemir kimdir? Demet Özdemir (d. 26 Şubat 1992, Kocaeli), Türk oyuncu. 26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşınmıştır.

Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir. İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv’de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide “Aylin” karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide “Alya” karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise “Demet” karakterini canlandırmıştır. Star TV’de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Aslı” karakterini canlandırmıştır. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır.2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide “Lale” karakterini canlandırmaktadır.

Yayınlanma Tarihi:19:57,