Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Son dönemin ilgi gören isimlerinden Demet Özdemir kimdir? Demet Özdemir kaç yaşında ve nereli?
Son dönemin ilgi gören isimlerinden Demet Özdemir kimdir? Demet Özdemir kaç yaşında ve nereli?
Genç ve güzel oyuncu Demet Özdemir hakkında merak ettikleriniz haberimizde… Demet Özdemir’in az bilinenleri ve aslen nereli olduğu bilgileri ile ro aldığı dizi ve filmleri haberimizde bulabilirsiniz. İşte güzel oyuncuya dair az bilinenler…
Magazin 31 Aralık 2018 - 13:25

Demet Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? soruları magazin basınının gündeminde. Son dönemin en çok ilgi gören güzel oyuncularından Demet Özdemir, başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile hemen herkesin ilgisini çekiyor. İşte güzel oyuncu Demet Özdemir hakkında merak edilenler, kısa bir hayat hikayesi, yer aldığı yapımlar ve biyografisi…

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’n de dünyaya gelmiştir. Bir ablası ve bir abisi olmak üzere toplam da üç kardeştirler. Demet Özdemir 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul’a kalıcı olarak yerleşti. Lise eğitimini Akşam lisesinde tamamladıktan sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro kursu aldı. Demet Özdemir’in boyu 1.70 cm’dir.

demet özdemir sözcü ile ilgili görsel sonucu

İş hayatına ilk olarak ses sanatçısı Bengü’nün dansçı kızlarından biri olarak başladı. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı. 2009’da şarkıcı Mustafa Sandal’ın ”Ateş Et” klibinde dansçı kız olarak yer aldı.

demet-ozdemir-instagram

Demet Özdemir 2012 yılında oynadığı Pegasus reklam filmi ile ekranların tanınan yüzü olma şansını elde etti. Dizi kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterini canlandırdı. Ünlü şarkıcı son olarak 2015 yılında gösterime giren ”Tut Sözünü” filminde rol aldı.

demet-ozdemir-instagram-1


ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura

2014 yılında Kaçak Gelinler

2015 yılında Tut Sözünü

2015 yılında Çilek Kokusu

2016 yılında No: 309

2018 yılında Erkenci Kuş

Son güncelleme: 17:26 - 31.12.2018