Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı!

Eski Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile manken eşi Demet Şener'in boşanma davasında sona gelindi. Çift, bugün resmi olarak yollarını ayırdı.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı!

Can ÖZÇELİK – İstanbul

Manken Demet Şener, geçtiğimiz yıl aldatıldığını ileri sürerek İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde taraflar arasında çekişmeli olarak görülen davanın bugünkü duruşmasına tarafların avukatları katıldı.

 

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. İstanbul 14. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada çiftin şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmasına karar verildi. Mahkeme, İbrahim Kutluay’ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.
Şener, aylık nafaka olarak 13 bin TL alacak. Baba İbrahim Kutluay çocukları için de ayda 14 bin TL ödeyecek. 1.5 saat süren duruşma sonrası adliyeden avukatı Kezban Hatemi ve Aslı Çelik’le ayrılan Şener, “Hayırlısı olsun” diye konuştu.

İBRAHİM KUTLUAY’IN DEDEKTİF TUTTUĞU ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın Demet Şener ile boşanma sürecinde nafaka ödememek için dedektif tuttuğu iddiaları gündeme gelmişti. Ancak Kutluay, mahkemeye Şener aleyhine bir kanıt sunamadı.

Çiftin boşanmasının ardından çocuklarının velayeti anne Demet Şener’e verildi.

Demet Şener: Sekiz milyon lira tazminat istedim İlginizi Çekebilir Demet Şener: Sekiz milyon lira tazminat istedim

 

Demet Şener fit fiziğiyle bakışları üzerine topladı İlginizi Çekebilir Demet Şener fit fiziğiyle bakışları üzerine topladı
Loading...