Demet Şener’den evlilik açıklaması: Engel yok, istediğim zaman…

Eski manken Demet Şener bir makyaj etkinliği için geldiği Kadıköy'de görüntülendi. Uzun süredir Kadıköy'e gelmediğini söyleyen Şener bol bol sokaklardan fotoğraf çekti.

Demet Şener’den evlilik açıklaması: Engel yok, istediğim zaman…

‘2. Sayfa’ adlı magazin programının haberine göre, eski manken Demet Şener ile iş insanı Cenk Küpeli dünyaevine gireceği iddia edilmişti. Evlilik sorularına; “İstersem buradan Kadıköy Evlendirme Dairesine geçer şimdi evlenirim” yanıtını verdi. Kanuna göre 300 gün evlenemez maddesi için başvuru yaparak kaldırttığını da bu sözlerle dile getirdi. “Boşandıktan sonra 300 gün süreyle evlenemez kanunu var. Ben mahkemeye başvurdum bu kararı kaldırtırdım. Beni engelleyecek hiç bir durum yok. İstediğim zaman evlenebilirim ama biraz daha süre var. Biraz işlerimiz var”

“MAĞDUR EDEBİYATI YAPMIYORUM, O ALGI OPERASYONU YAPIYOR”

İbrahim Kutluay’ın iki çocuğu için ödemesi gereken Nisan ayı nafakası 32 bin 500 TL’nin ödenmediğini iddia eden Demet Şener icra takibi başlatmış, aile mahkemesinden de uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. İbrahim Kutluay da nafaka borcunun bulunmadığını belirterek Şener’in hukuka aykırı ve kötü niyetli olarak başlattığı icra takibinin durdurulması için mahkemeye başvurmuştu. Konuyla ilgili çok üzgün olduğunu dile getiren Demet Şener, “Ben 2 buçuk senedir antrenmanlıyım. Ben pozitif bir insanım ama bazen keşke böyle olmasaydı dediğim oluyor” diyerek bu konularla gündeme gelmek istemediğini dile getirdi. Nafaka iddiaları hakkında ise; “Benim elimde boşanma protokolü var. Ayın birinde yatması gerekiyor, her ayın birinde bu hukuktur kanundur. Anlaşmalı boşanma protokolü var. Mayıs ayının 10’u oldu, benim mayıs ayı nafakam yatmadı. Avukatları arayıp nafaka peşine düşmek istemiyorum, mahkeme ayın birinde diyorsa o tarihte yatıracak” dedi. Basına servis etmediğini adliyeye gittikçe haber olduğunu söyleyen Demet Hanım, “Mağdur edebiyatı yapmıyorum. Ben zaten çalışıyorum, bu nafakanın içinde çocukların okulları, servisleri ekstra dersleri, tenisi her şeyi var. Algı operasyonu yapıyor. Çocuklarını düşünen mağdur etmek istemeyen bu olayı başından kapatırdı. Bu kadar uzatmazdı. Adam gibi mahkeme kararına uyarsa bu olay kapanır. Biz meşhur insanlarız, meşhur bir insanın davasını bu kadar uzatıyorsan haber çıkar. Ben her adliyeye gittiğimde haber olurum” diyerek sözlerine devam etti.

“MİLLET KARISINI YAKALIYOR DA ÜSTÜNÜ KAPATIYOR”

Dekontları basına servis eden İbrahim Kutluay, Şener’in kendisine çocuklarını göstermediğini de iddia etmişti. Şener, “Çocukların velayeti bende, ne zaman görmek isterse canı o zaman görüyor. Tatili varsa çocuklarını arayıp hemen değiştiriyor. Çocuklarımı görüyor. Sadece o gün kuralı ihlal ettiği için parayı yatırmadığı için görüşemedi. Yetti artık insanın burasına getiriyor” diyerek iddiaları yalanladı. Bu konularla tekrar gündem olmak istemediğini söyleyen Demet Şener, “İkisi de evliydi. Ahlaksızlık diz boyuydu. Kim ister ki bunlarla gündeme gelmeyi. İnsan iki çocuğunun annesine, benim nasıl duruşum var görüyorsunuz. Millet karısını yakalıyor da üstünü kapatıyor” diyerek çok sert konuştu.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'dan sert sözler... İlginizi Çekebilir Demet Şener ve İbrahim Kutluay'dan sert sözler...