Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Şener’in motivasyon fotoğrafı
Demet Şener’in motivasyon fotoğrafı
Eski manken Demet Şener her ne kadar formunu korumak adına yoğun bir şekilde spor yapıp dengeli beslense de zaman zaman küçük kaçamaklar yapmıyor değil! Geç vakitte yaptığı pizza keyfini hesabından paylaşan Şener, ertesi gün yaptığı paylaşımla gülümsetti.
Magazin 12 Kasım 2018 - 08:50

Çocukları üzerine titreyen ve neredeyse tüm zamanını onlara harcayan Demet Şener, geri kalan vaktinde de yoga yapıyor. Sağlıklı ve esnek bir vücuda sahip olabilmek adına dengeli beslenen Şener bu kuralını geçtiğimiz akşam biraz esnetti. Gece geç saatlerde tatlı ve pizza yiyen Şener bu küçük kaçamağın ertesinde yaptığı paylaşımla gülümsetti. Victoria’s Secret modellerinin fotoğrafını paylaşan Demet Şener bu karenin altına şunları yazdı: “Günaydın, 4 tatlı 1 pizzayı gece 23.00'da mideye indirip yattıktan sonra pazartesi motivasyonum olarak bu fotoğrafa karar verdim. Bugün sağlıklı beslenmeye devam arada olur öyle Victoria’s Secret melekleri gibi güzel geçsin haftamız”

demet-sener-ic