Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet ve Cenk’in aşk kokan mesajları
Demet ve Cenk’in aşk kokan mesajları
Eski manken Demet Şener, kısa zaman önce aşk yaşamaya başladığı eski basketbolcu ve işadamı Cenk Küpeli ile Kapadokya'ya tatile gitti.
Magazin 10 Nisan 2019 - 10:54

Taze aşıklar baş başa çıktıkları tatilde çekilmiş kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşırken, aşklarını dolu dolu yaşamaktan da geri durmuyor. Uzun bir süredir devam eden boşanma davası bittikten sadece birkaç ay sonra yeni bir aşka yelken açan Demet Şener sevgilisi Cenk Küpeli’ye olan ilgisini sadece fotoğraflarda değil ona attığı mesajlarda da gösteriyor. Yorumifşa’nın ortaya koyduğu son paylaşımda Şener ve Küpeli’nin sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine yazdıkları aşk kokan mesajlar gün yüzüne çıkarken böylesi çok aşk haberi çıkmasının ardında Demet Şener’in ‘mutluyum’ mesajı vermek adına yürüttüğü bir planın yattığı konuşuluyor. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Demet Şener dolu dizgin yaşadığı aşkının neredeyse her anını sitelere ya da magazin gazetecilerine göndererek adeta eski eşine nispet yapıyor. İşte çiçeği burnunda aşıkların birbirlerine attıkları mesajlar: