Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet’ten 120 bin liralık açıklama… O Türkiye fiyatı!
Demet’ten 120 bin liralık açıklama… O Türkiye fiyatı!
Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ'da düzenlenen WinterFest'te sahne alan Demet Akalın, üniversiteli gençlere unutulmaz bir konser verdi.
Magazin 2 Şubat 2018 - 08:13

120 bin TL’lik kıyafeti ile gündeme gelen Akalın Türkiye’de bulunan ünlülerle pişti olmak istemediği için Milano’dan alışveriş yaptığını belirtti. Aldığı sahnede doğum günü olan bir kıza sahnede giydiği beyaz yırtmaçlı elbisesini hediye etti.

demet-akalin-ic

Demet Akalın festivalde, yeni albümü ve eskimeyen şarkılarıyla iki saat boyunca sahnede kaldı. Akalın, albümü ve popüler şarkılarının yanı sıra gençleri eğlendirmek için hareketli parçalar söyledi. ‘Ankara’nın Bağları’ şarkısı seslendiren Akalın, yüzlerce seyircisinden alkış aldı. Çıktığı sahnede doğum günü olan bir kız hayranına ise sahnede de giydiği beyaz yırtmaçlı elbisesini hediye etti. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Demet Akalın, “Yollarda kar yoktu, gayet rahat geldik. Burada her seferinde bir macera yaşıyoruz. Ya yolda kalıyoruz, ya da burada mahsur kalıyoruz. Bu sefer gayet güze yarın da burada kalacağım” dedi.

PİŞTİ OLMAMAK İÇİN…

120 bin TL’lik kıyafetiyle gündeme gelen Akalın, “Sizin gördüğünüz elbiselerin fiyatlarının hepsi İstanbul fiyatı. Ben Milano’ya neden gidiyorum, çünkü orada daha ucuz. Ayrıca bir çok markanın Milano’dan bana indirimi var. Ben burada kimseyle pişti olmamak için, zaten kim benim gibi delice giyinebilir ki” dedi. Konser sonunda Uludağ’da kalmayı planlayan Akalın, sucuk partisi vereceğini açıkladı. İHA