Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet’ten Burcu’ya destek mesajı: Üzdün bizi
Demet’ten Burcu’ya destek mesajı: Üzdün bizi
Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babasından şiddet gördüğünü itiraf eden Burcu Esmersoy'a destek verdi.
Magazin 18 Şubat 2020 - 08:38

Esmersoy, Uzm. Psk. Gökhan Çınar’ın YouTube’ta yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Babasının kendisine hortumla uyguladığı şiddeti anlatan Burcu Esmersoy gözyaşlarına hakim olamadı. Esmersoy’un videosunu izleyen Demet Akalın, bir süredir küs olduğu ünlü sunucuya zeytin dalı uzattı.

“EVDEKİ KÜÇÜK TUVALETE KAPATILIP…”

Burcu Esmersoy, katıldığı programda “Babanla ilgili bir ana git denildiğinde hep evdeki küçük tuvalete kapatılıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum. 3-4 yaşındaki bir çocuktum. Çok gereksiz ve sebepsiz buluyorum bunu” ifadelerini kullandı.

“ÜZDÜN BİZİ!”

Demet Akalın bir süredir küs olduğu Burcu Esmersoy’a bu videosunu izledikten sonra zeytin dalı uzattı ve sosyal medya hesabından ünlü sunucuya destek veren bir paylaşıma imza attı. Akalın Instagram hesabından ‘Sen çok özel bir kadınsın, üzdün bizi! Çok mutlu ol sen. Çok iyi bir anne olacaksın. Hem anne-baba bile olabilirsin. Hep güçlü kal’ yazdı ve Esmersoy’un yanında olduğu mesajını verdi.

“TAKİPTEN ÇIKMIŞSIN”

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabında temizliğe gitmiş şarkıcı Demet Akalın’ı takip etmeyi bırakmıştı. Demet Akalın, Esmersoy’un bu hamlesine ‘Takipten çıkmışsın ben de çıkayım bacım haberciler arıyor’ sözleriyle sitem etmişti.

Ünlü sunucu da Akalın’a ‘Bir şey deniyoruz hesap düzeninde, manasız işler peşindeler yani saçma sapan’ cevabını vermişti.