Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya acıya bağımlı hale geldi
Deniz Akkaya acıya bağımlı hale geldi
Seren Serengil ile sunduğu magazin programından ayrıldığından bu yana yeni bir proje ile ekrana gelmeyen Deniz Akkaya şimdilerde yoğun bir şekilde spor yapıyor.
Magazin 4 Eylül 2017 - 13:37

Sevgilisi Gökmen Şeynova ile olan samimi karelerini sosyal medya hesabından paylaşmaktan geri durmayan Deniz Akkaya fit vücudunu korumak adına yoğun bir şekilde spor yapıyor. Bir ekran yüzü olduğu için her zaman objektif kalma zorunluluğunun farkında olarak son derece ağır antrenmanlar yapan Deniz Akkaya bu çalışmalarından birini sosyal medya hesabından paylaştığı video ile takipçilerine gösterdi. Yaptığ çalışmayı ‘En güzel ve yararlı bağımlılık’ olarak tanımlayan Akkaya’nın yazdıkları ve videosu şöyle: “Spor yapmak gerçekten spor yapmak acı veren bir aktivitedir ve sen o acıya bağımlı hale gelirsin… Dünyanın en güzel bağımlılığı daha doğrusu TEK yararlı bağımlılığına bendeniz sonsuz bir saygı ile bağlıyım…”

Son güncelleme: 13:44 - 04.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.