Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya, ‘Beyaz Masa’ya şikayet etti: Gaspçı adamlar!
Deniz Akkaya, ‘Beyaz Masa’ya şikayet etti: Gaspçı adamlar!
Eski model Deniz Akkaya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bir şikayette bulundu.
Magazin 6 Şubat 2019 - 13:16

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı açıklamalarla da magazin gündemine damga vuran Deniz Akkaya, bu defa gündelik hayatta yaşadığı bir sıkıntıyı aktardı. Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı kısa videolar üzerinden trafikte seyahat halindeyken hemen her gün yaşadığı bir olayı paylaşan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa’ya bir şikayette bulunan Deniz Akkaya, özellikle kırmızı ışıklarda bir anda arabanın önüne fırlayan ve camları temizleme iddiasıyla şoförlerden para isteyen şahısları şikayet etti.

GÜVENLİ ŞEHİR VURGUSU

Yetkililerin bu konuya hassasiyet göstermelerini isteyen Akkaya, kimliği belirsiz bu şahısların kötü niyetli hareket etmeleri halinde başlarına neler gelebileceğini merak ettiğini de sözlerine ekledi ve güvenli bir şehirde yaşamak istediğinin altını çizdi.

 

Son güncelleme: 13:19 - 06.02.2019