Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya da duvarı yamulttu
Deniz Akkaya da duvarı yamulttu
Takipçileriyle paylaştıkları fotoğraflara abartılı fotoşop uygulayan ünlülerin arasına her gün yeni bir isim ekleniyor. Bu sıralamaya katılan son isim Deniz Akkaya oldu.
Magazin 5 Ocak 2018 - 08:45

Her zaman güzel görünme kaygısı, televizyon starları için belki de en büyük sorun… Vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu spor salonunda geçirip üzerine bir de bitmeyen diyetlerle ilgilenmelerine rağmen yine de sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşırken olmayacak şeylere başvurabiliyorlar. Fotoşop kullanımı konusunda işi abartarak çevredeki objelerin şekillerini eğip bükenler arasına Deniz Akkaya da katıldı. Akkaya’nın belini inceltmeye çalışırken duvarları yamultması dikkatlerden kaçmadı. Eski manken sosyal medyada çok konuşulan fotoğrafının ardından “Hayat böyle şeylerle güzel. Espri kaldırmak hele espri yeteneği ile birleşirse tadından yenmez. Kişisel saldırı olmadığı sürece her zaman varım” dedi.

deniz-akkaya