Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya dönüyor!
Deniz Akkaya dönüyor!
Sağlıklı bir yaşam üzerine verdiği tüyolarla olduğu kadar birbirinden çekici fotoğraflarıyla takipçilerinin beğenisini kazanan Deniz Akkaya, dönüş haberini sosyal medya hesabı üzerinden verdi.
Magazin 28 Ocak 2020 - 08:47

Özellikle son zamanlarda, kızıyla birlikte çekilmiş karelerini paylaşan ve bunlar üzerinden zaman zaman eleştiri de alan Deniz Akkaya, her ne kadar bu konularda fazlaca polemiğe girmemeye çalışsa da kendisini çok kızdıran konularda lafını söylemekten geri durmuyor.

EKRANA DÖNÜYOR

Deniz Akkaya, son olarak bir magazin programında boy göstermiş ve sonrasında da uzun bir süre ekrandan uzak kalmıştı. Akkaya, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla ekranlara yeniden döneceğinin müjdesini verdi. Bu süre zarfında bir korku filmi teklifini reddettiğini söyleyen Akkaya, eski magazin programı günlerinden bir kare paylaşarak benzer bir programla sevenlerinin karşısına çıkabileceğini söyledi.