Sözcü Plus Giriş

Deniz Akkaya, fotoğrafını eleştiren takipçilerine sert yanıt verdi

Deniz Akkaya'ın, sosyal medya hesabından paylaştığı seksi pozuna sert yorumlar geldi. Akkaya ise cevap vermekte gecikmedi.

null
Güncellenme: 16:16, 09/03/2017
Deniz Akkaya, fotoğrafını eleştiren takipçilerine sert yanıt verdi

Kırmızı tonların hakim olduğu fotoğrafı paylaşır paylaşmaz, Deniz Akkaya’ya takipçileri tarafından çok sert yorumlar yazıldı.

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFI KALDIRDI VE YANIT YAZDI

Bir takipçisi “Burası pavyon mu?” sorusunu sorarken, başka bir takipçisi ise Akkaya’ya “Müşteri bekleyen eskort gibi çıkmışsın” yorumunu yaptı. Öte yandan başka bir takipçisi ise ünlü mankene “Korkunç çıkmış resim” yorumunu yaptı. Akkaya bu yorumlar üzerine fotoğrafı yayından kaldırdı ve sert eleştiri ve hakaretlere bir yanıt yayınladı.

denizaciklama

“Hayatımın üçte biri fotoğraf makinası ve kamera önünde geçti; doğarken annesinin bacak arasında sıkışıp kalmış zihniyeti ile kimse bana iş, duruş, poz vermek hele hele annelik hiç öğretmesin; hayatı yaşamayı benden iyi bilen yok bana göre; herkes işine baksın günaydın”

denizaciklama2

YENİDEN PAYLAŞTI

Sonra da sildiği fotoğrafı tekrar paylaşıp, “Bu fotoğrafa bakıp tahrik olan tahriş olmuş beyinlere gelsin… Kafayı kumdan çıkarıp dünyada ki GERÇEK model ve oyuncu ve televizyonculara bakın anlarsınız ne dediğimi” notu düştü.

Yayınlanma Tarihi:12:08,