Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya olanlar karşısında daha fazla dayanamadı!
Deniz Akkaya olanlar karşısında daha fazla dayanamadı!
Skandal açıklamalarla gündeme gelen bir vakıf başkanı Nurettin Yıldız'a bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi.
Magazin 4 Mart 2018 - 15:16

“Altı yaşındaki kızlar evlenebilir”, “Kız çocukları 7-8 yaşından itibaren tesettüre girmeli”, “Kız çocukları cehennem kadar risktir”, “Çalışan kadın fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor”, “Yorgan şehvet uyandırır”, “Kadınlar kocalarından dayak yedikleri için şükretmeli”, “‘Kahve, ketçap ve baharat şehvet uyandırır”, “Asansörde halvet”  gibi skandal açıklamalarıyla büyük tepki çeken Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız’a bir tepki de Deniz Akkaya’dan geldi.

“ARTIK BU ADAMA BİRİ ‘DUR’ DESİN”

Deniz Akkaya, kişisel Instagram hesabından, Yıldız’ın kadınlar hakkındaki bir videosunu paylaşarak, “Yeter artık bu adamı biri susturmalı” diye yazdı. Akkaya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Paylaştım bu insan düşmanını defalarca kez. Ama yeter! Artık bu adama biri ‘dur’ desin. Bu adamın pervazsız söylemleri ülkeyi korkunç bir imaja ve kara deliğe sürüklüyor. Yabancı sitelerde alt yazı ile yayınlanıyor bu adamın ketçap şehvet uyandırır, yorgana hallenmeyin abuklukları. Rezil rüsva oluyoruz ayrı ama ben bir Türk kadını olarak diyorum ki bu bir suçtur. Kadına şiddete davettir. Yeter artık bu adamı bir susturmalı”…

denizakkaya
Son güncelleme: 15:25 - 04.03.2018