Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Akkaya tecavüz görüntüleri hakkında yazdı
Deniz Akkaya tecavüz görüntüleri hakkında yazdı
Geride bıraktığımız günlerde yaşlı bir adamın köpeğe tecavüz ettiği görüntüler sosyal medyaya düşmüş ve kısa sürede çok sayıda paylaşım sayısına ulaşmıştı.
Magazin 30 Ocak 2018 - 09:26

Eski manken Deniz Akkaya da sosyal medyada dolaşan bu görüntülerle karşılaşan isimlerden oldu. Bu korkunç ve mide bulandırıcı görüntüler karşısında sakinliğini korumakta zorlanan Deniz Akkaya, aynı zamanda bir hayvansever olarak konu hakkında uzun bir paylaşımda bulundu. İşte Deniz Akkaya’nın bu iğrenç görüntüler hakkında söyledikleri: “Onlarca takipçi benimle paylaştı bugün o lanet videoyu; çünkü benim adaletsizliğe tahammülüm yok hele hele çocuğa ve dilsiz dostlarımıza yapılan bu vicdan yoksunu saldırılar karşısında… Ancak sonra ne olacaktı, artık belkide son günlerini yasayan bu dedeye kendi ailesi, konu komşu infaz uygular endişesi ile paylaşmadım… Hele ki ama asıl sorun instagramda silmeler değil de aslen hayatının en son dönemecinde bambaşka dertleri artık hayat olgunluğu olması gereken bu DEDE bu kadar korkunç bir tecavüze kalkışacak kadar beyninde, kalbinde, geçmişinde ne ağırlıklar taşıyor? Maalesef o videoyu defalarca kez izlemek zorunda kaldım ve o saatten beri aklım sadece bu sorular ile meşgul… Vicdan terazisi devrildi mi? Demek bunu bile görecekmişim…”