Sözcü Plus Giriş

Deniz Akkaya’dan açıklama: ”Hülya Avşar’ı sevmiyorum, çünkü…”

Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ı neden sevmediğine dair soruya yanıt verdi: "Teknem daha hızlı gitsin diye erkek egemen toplumda, erkekleri havalandıracak laflar ediyor. Yok, 'Bir kere aldatmaktan bir şey olmaz' yok, 'Akıllı kadın dayak yemez' Bunları nasıl hoş bulayım? Çoğu ünlü kadın yaşadıklarını saklıyor! Hülya Avşar’la ilgili bir sürü şehir efsanesi var değil mi?"

Güncellenme: 13:43, 25/11/2017
Deniz Akkaya’dan açıklama: ”Hülya Avşar’ı sevmiyorum, çünkü…”

Ünlü model Deniz Akkaya, Posta’ya verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hâlâ eskisi kadar cesur olduğunu belirten Akkaya, “Bu kadar muhafazakar, ahlaklı bir toplumuz ama çocuğa, kadına, hayvana tacizde dünya lideriyiz. O fotoğraf marjinal değil, bugün de çekilir. Marjinallik içe kapandıkça coşar” dedi.

Yaşlanmaktan değil, eskimekten, demode olmaktan korktuğunu ifade eden Akkaya, “Oyuncuyum ama evimin kadınıyım, çok namusluyum diyenler falan. İşte bunlar demode… Demode olmayan, kendini olduğu gibi ortaya koyan çok az kişi var, üzgünüm” açıklamasını yaptı.

“Benim acıklı bir hikayem yok” diyen Akkaya, şöyle dedi: “Ailemle hesaplaşmamı bitirdiğim için rahatça anlatabilirim artık. ‘El âlem ne der çetesi' var ya bu ülkede… İşte benimkiler o çetedendi. Çocukluğum bu baskı altında geçti. Duygusal şiddet… Babam köşeleri olan bir adamdı, hâlâ da öyle. Teşekkürsüz sınıf geçmedim ama hep takdir beklediler, anlarsın ya… Hırsın bu türü zarar verir. Kendimi olduğum gibi iyi hissetmek için fazla fırsatım olmadı. Hiç de değişmediler, “Benim torunum Cumhurbaşkanı olacak” diyordu annem geçenlerde… Eskiden sinirleniyordum şimdi gülüyorum. Onlar benim siyasetçi olmamı istiyorlardı. Belki bu kadar ölüm kalım meselesine çevirmeseler olurdum da… Neyse… Yolumu çizerken babamın haberi bile olmadı! Gizlice Elite Model Look'a katıldım. 18'e yeni girmişim ve nasıl bilinçsizim! Prova yaparken koreograf Uğurkan Erez: “Burada 20 kız var, 19'u model olacak. Birinden bir baltaya sap olmaz” demişti. O biri bendim. Çünkü modellik dünyasının sadece ışıltısını görüyordum ama bir baktım 12 saat çalışıyor bunlar. Tam bir amelelikti. Sürekli söyleniyordum, sorun çıkarıyordum.”

“BEKAR ANNE OLMAK KARARI BENCİLCEYDİ”

Bekar anne olma kararının bencilce olduğunu itiraf eden Akkaya, “Ayşe bu şekilde dünyaya gelmek ister mi’ diye düşünemeyecek kadar aşıktım. Şimdi o aşkın zerresi kalmadığı için konuşuyorum. Pişman değilim çünkü ben bir proje çocuk doğurmadım, Ayşe bir aşk çocuğu” açıklamasını yaptı.

Kızı Ayşe ile babası Efe Önbilgin’in üç yıldır konuşmadıklarını belirten Akkaya, “Aramıyor. Geziyor işte. Hayatı boyunca yetecek parası var. Ayşe'nin tüm masraflarını ben karşılıyorum. O böyle yaptıkça Allah bana yağdırıyor. Kızım en iyi eğitimi alıyor, hiçbir eksiğimiz yok. Efe'nin bana açtığı tüm davaları kazandım” dedi.

İlginizi ÇekebilirDeniz Akkaya Adriana Lima'nın ayaklarını paylaştıDeniz Akkaya Adriana Lima'nın ayaklarını paylaştı
‘ARTIK EVLENMEM’

Anneliğiyle hava atanlardan nefret ettiğini belirten Akkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Kimse başkalarının anneliğini küçümseyerek kendi anneliğini yukarı çekemez. Evlilik teklifi aldım. Evlilik mutlu olursa güzeldir. Bu çatının gücünü kullanmak adına mutsuzluktan ölen yetişkinler çok. Şimdi evlenmem. Bir önceki ilişkimde Murat'ı (Varol) Ayşe ile tanıştırdım. Bana bir şey demedi ama teyzelerime gidip, ‘Ben yeni baba istemiyorum, benim babam var’ diye ağlamış. Ona bir daha o stresi yaşatmak istemiyorum. ‘Sinek kadar kocam olsun başımda bulunsun'culardan değilim. Ne oluyor Allah aşkına evlenince? Kızım benim için çok değerli. Ben evlenmesem de olur…”

denizakkaya3

Deniz Akkaya, röportajla birlikte Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı…

Akkaya, Gökmen Şeynova ile 8 aydır süren birlikteliklerine dair da “Gökmen 15 yıldır Amerika'daydı, döndüğünde kilo almış. Sabahları koşmaya başladık. Öyle başladı. Aşka daha sağlıklı bakıyorum artık, şimdi de aşığım ama daha yumuşak bir aşk” açıklamasını yaptı.

HÜLYA AVŞAR’I NEDEN SEVMİYOR?

Güzel model, “Hülya Avşar'ı neden sevmiyorsunuz?” sevmiyorsunuz sorusuna şu cevabı verdi: “Teknem daha hızlı gitsin diye erkek egemen toplumda, erkekleri havalandıracak laflar ediyor. Yok, ‘Bir kere aldatmaktan bir şey olmaz’ yok, ‘Akıllı kadın dayak yemez’ Bunları nasıl hoş bulayım? Çoğu ünlü kadın yaşadıklarını saklıyor! Hülya Avşar'la ilgili bir sürü şehir efsanesi var değil mi? Dönüp dolaşıp önüme gelen iki konu var: Kapıdan çıkarken düşmüşüm. Eee siz hiç mi düşmediniz? Bir de bu dayak mevzusu… ‘Bunlar neden sana denk geliyor’ lafına katılmıyorum. Birçok kadın ‘Alem ne der’ diye gizliyor, utanıyor.”

İlginizi ÇekebilirDeniz Akkaya'nın 6 yıllık sırrı ortaya çıktıDeniz Akkaya'nın 6 yıllık sırrı ortaya çıktı
İlginizi ÇekebilirDeniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a büyük tepki!Deniz Akkaya'dan Hülya Avşar'a büyük tepki!