Deniz Akkaya’dan hükümete çağrı

Eski manken Deniz Akkaya, önceki gün Etiler'de bulunan bir AVM'de görüntülendi. Kırmızı paltosuyla dikkat çeken Akkaya, muhabirlerin sorularını yanıtladı, hayvanlara yönelik artan şiddet konusunda hükümete seslendi.

Deniz Akkaya’dan hükümete çağrı

Son günlerde hayvanlara yönelik şiddet için isyan eden Deniz Akkaya; “Her gün yeni bir hayvan şiddetiyle karşılaşıyoruz. Sokaklarda kedileri köpekleri katlediyorlar. Masum canlara kıyılıyor” dedi. Deniz Akkaya, “Hükümet bu konuya lütfen ama lütfen bir çare bulsun ve el atsın” diyerek sözlerini tamamladı. Son günlerde Sözcü’nün de desteklediği hayvan hakları yasasının değişmesine yönelik çabalar devam ediyor.

Fİ dizisinden 'Hayvan Hakları Yasası' ve tecavüze dikkat çekici gönderme İlginizi Çekebilir Fİ dizisinden 'Hayvan Hakları Yasası' ve tecavüze dikkat çekici gönderme Hayvan hakları savunucuları tüm Türkiye'de sokağa çıkıyor İlginizi Çekebilir Hayvan hakları savunucuları tüm Türkiye'de sokağa çıkıyor Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana, hayvanlar için devlete çağrı İlginizi Çekebilir Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana, hayvanlar için devlete çağrı Burak Özçivit, hayvanlar için çağrıda bulundu: 'Eziyete hep birlikte 'Dur' demeliyiz İlginizi Çekebilir Burak Özçivit, hayvanlar için çağrıda bulundu: 'Eziyete hep birlikte 'Dur' demeliyiz