Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Baysal kimdir? Güzel oyuncu Deniz Baysal kaç yaşında, işte hayatı…
Deniz Baysal kimdir? Güzel oyuncu Deniz Baysal kaç yaşında, işte hayatı…
Ekranların son dönemlerde dikkat çeken isimlerinden olan Deniz Baysal kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? İşte dizilerin sevilen yüzü Deniz Baysal'ın hayatı hakkında merak edilenler...
Magazin 20 Nisan 2018 - 14:41

Güzelliğiyle dikkat çeken genç oyuncu Deniz Baysal kaç yaşında? Deniz Baysal hangi dizilerde yer aldı? Oyunculuğuyla takdir toplayan ve güzelliğiyle dikkat çeken Deniz Baysal’ın hayatına dair detaylar şu şekilde…

DENİZ BAYSAL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Deniz Baysal 5 Nisan 1991, İzmir doğumlu Türk oyuncudur. İlk ve ortaokul öğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda görev aldı. Şu an Celal Bayar Üniversitesinde Uluslararası Ticaret okumaktadır. İlk olarak Derin Sular, Bitmeyen Şarkı, Babalar ve Evlatlar gibi bazı dizilerde roller aldı. Aşk Ekmek Hayaller adlı dizide canlandırdığı “Karaca Yılmaz” rolü ile tanınmaya başladı. 2014 yaz ayında başlayan Kaçak Gelinler adlı dizide canlandırdığı Kainat Gencer karakteri ile geniş bir hayran kitlesi kazandı.

Beyaz Yalan adlı dizide birbirine sadece yüz olarak benzeyen, karakterleri ve yaşamları tamamen farklı Alara Korel ve Melek Yılmaz adlı iki genç kızı canlandırmıştır. Şu sıralar yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan Çamkıran’ı canlandırmaktadır.