Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Cengiz kimdir? İşte Jet Sosyete’nin İlaydası, Deniz Cengiz…
Deniz Cengiz kimdir? İşte Jet Sosyete’nin İlaydası, Deniz Cengiz…
Jet Sosyete'de dikkat çeken performansıyla merak konusu olan Deniz Cengiz kimdir? Daha önce sosyal medya videolarıyla tanınan Deniz Cengiz hakkına araştırılan detaylar haberimizde...
Magazin 19 Şubat 2018 - 10:35

Helin Su Yılmaz ismi ile tanınan Youtuber Deniz Cengiz, yayın hayatına yeni başlayan Jet Sosyete’de rol almaya başladı. Peki Deniz Cengiz kimdir?

DENİZ CENGİZ KİMDİR?

Klavuzu Karga isimli Youtube kanalında videolar paylaşmış ardından Deniz Cengiz Tv ismi ile devam etmiştir. Ayrıca internet dünyasında oldukça bilinen bir sitenin yazarlarındandır. Yayınladığı komik videolar ile televizyon dünyasınında dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu başarısının ardından oyunculuk serüvenine adım atan Deniz Cengiz 2018 yılında Gülse Birsel'in yönetmenliğini üstlendiği Jet Sosyete dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide İlayda Çıkrıkçıoğlu karakterini canlandırmaktadır.

deniz-cengiz

JET SOSYETE’NİN İLAYDA’SI NASIL BİRİ?

Yılların tekstil markası sahibi olan Çıkrıkçıoğlu ailesinin büyük kızı İlayda cemiyet hayatının ünlü genç kuşak temsilcilerinden. Aile geleneğini takip etmeyip pasta şefliğini seçmiş; çok kibar, asil, zarif, hatta sinameki gibi görünen ama esasında yüze gülüp arkadan konuşan, içten içe kibirli ve herkese tepeden bakan sosyetik bir prenses.