Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki ameliyat sonrasında eriyor!
Deniz Seki ameliyat sonrasında eriyor!
Şarkıcı Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra kısa sürede ciddi bir şekilde kilo almış ve çareyi mide küçültme ameliyatı olmakta bulmuştu.
Magazin 15 Mart 2018 - 08:39

Birkaç ay içerisinde 90 kiloya çıkan ve kilo almaya devam eden şarkıcı Deniz Seki, çareyi mide küçültme ameliyatında buldu. 16 Şubat'ta ameliyat olan Deniz Seki geçen süre içinde 18 kilo verip 72 kiloya düştü. Günden güne artan kilosu ile dikkat çeken Deniz Seki mide ameliyatı olmak istedi. Doktorlar “Kilonuz bu ameliyatı olmaya uygun değil” deyince Deniz Seki son dönemde 90 kiloya çıkana kadar uğraştı. Ardından da Ulus'taki özel bir hastanede mide küçültme ameliyatı oldu. Geride bıraktığımız gün Kıbrıs'taki Grand Pasha Girne Otel'de konser veren ve bu konser öncesinde kulisinden fotoğraf paylaşan popçu, “Sağlıklı bir şekilde 8 günde 7 kilo verdim” demişti. 16 Şubat'ta ameliyat olan Deniz Seki geçen süre içinde 18 kilo verip 72 kiloya düştü.

deniz-seki-ic