Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki, hapse girecek olan Seren Serengil’e hapishane tüyoları verdi
Deniz Seki, hapse girecek olan Seren Serengil’e hapishane tüyoları verdi
Uyuşturucu satıcılığı suçlamasıyla uzun bir süre hapiste kalan ve geçtiğimiz aylarda özgürlüğüne kavuşan Deniz Seki, hapishane deneyimlerini Seren Serengil'le paylaştı. Seki, üç gün hapis yatacak olan Serengil'e "Sakın yeşil ve gri renk giyme" uyarısında bulundu.
Magazin 29 Ocak 2018 - 17:52

Gülben Ergen hakkında konuşmama kararına uymadığı için hapse girecek olan Seren Serengil’e Deniz Seki’den uyarı geldi. Seki, “Yeşil ve gri renk giyme” dedi.

seren-serengil-gulben-ergen-hapis

Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın’ın canlı yayınında konuşan Seren Serengil, bugün teslim olacağını söyledi. Serengil, cezaevinde kalan arkadaşı Deniz Seki’den tavsiyeler aldığını söyledi.

“TERMAL ÇORAP ALDIM”

Seren Serengil, Deniz Seki’nin kendisine verdiği tavsiyeleri açıkladı. Serengil, “Hapishanedeki olası ihtiyaçlarımı Deniz Seki’den öğrendim. Ayaklarım çok üşüdüğü için termal çoraplardan aldım kendime. Deniz bana gri ve yeşil renk giymememi söyledi, çünkü oradaki görevliler o renkleri giyiyormuş” dedi.

 

Son güncelleme: 17:57 - 29.01.2018