Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki, Sezen Aksu’nun ‘Verimhane’ öğüdünü dinledi
Deniz Seki, Sezen Aksu’nun ‘Verimhane’ öğüdünü dinledi
Deniz Seki, Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’ndeki ilk günlerinde kendisine mektup yazıp “Hayat seni tam bir savaşçı olarak yetiştiriyor. Dik dur! Çilehaneyi verimhaneye çevir” diyen Sezen Aksu’nun sözünü dinledi. Seki, çok sayıda kursa katıldı, 6 diploma aldı.
Magazin 11 Nisan 2017 - 07:29

Tahliyesine 55 gün kalan Deniz Seki, içeride boş durmadı. Gitar kursu, tiyatro ve drama kursu, aşçılık kursu, el becerisi kursu, protokol ve sofra kursu, reiki enerji kurslarına katıldı. Seki, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nün verdiği sertifikaları başarıyla aldı. Şarkıcı, 6 kursun sertifikalarını bir teşekkür mektubu ile kendisini teşvik eden Sezen Aksu'ya yolladı.

İKİNCİ KİTAP MAYIS AYINDA ÇIKACAK

Deniz Seki, cezaevinde şarkı sözlerinin yanı sıra iki kitaba da imza attı. İlk kitabı “Deniz'in Dibi” aylarca satış listelerinde ilk sırada yer alırken, ikinci kitabı da Mayıs ayında satışa çıkacak.

Son güncelleme: 09:33 - 11.04.2017