Deniz savaşları

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya ile modacı Deniz Berdan sosyal medyada kapıştı. İki ünlü isim de hakarete varan tartışmalarını yargıya taşıyacaklarını açıkladı.

Deniz savaşları

Sunucu Deniz Akkaya ve modacı Deniz Berdan sosyal medya üzerinden atıştı. Akkaya, Berdan'ı teşhircilikle suçlarken Berdan ise yanıt olarak hiç ahlaksız evlilik skandalına karışmadığını söyledi.

SUNUCU ve manken Deniz Akkaya, bir gazeteye pazar günü verdiği röportaj sonrasında gelen eleştirilere sinirlenerek sosyal medya üzerinden modacı Deniz Berdan ile tartıştı. Deniz Berdan, Snapchat uygulaması üzerinden yaptığı yayınla Akkaya'nın gazetedeki yorumlarını eleştirdi. Bu eleştiriyi öğrenen Akkaya, Instagram hesabından ateş püskürdü.

MAHKEMEYE VERDiĞiNi AÇIKLADI

DENİZ Akkaya, Berdan'ı teşhircilikle suçlayarak açtı ağzını yumdu gözünü. Berdan ise bunun üzerine sert bir cevap verince Akkaya daha çok öfkelenerek modacının eşiyle plajda çekilmiş fotoğrafını da paylaştı. Son olarak Akkaya, Berdan'ı mahkemeye verdiğini açıkladı.

46

DENiZ Berdan'dan cevap:
“İlgilenmiyorum”

Telefonla ulaştığımız Deniz Berdan, “Sıradan bir insan olarak, okuduğum bir röportaj hakkında kendi fikrimi dile getirdim. Deniz Akkaya'nın röportajında bir soruya verdiği cevap, okuyanları ve kendini kandırıyormuş izlenimi yarattı üzerimde. Snapchat'te eleştiride bulundum” diye konuştu. Berdan sözlerine şöyle devam etti: “Yalan söyleyip iftira atmadıkça herkes istediği gibi fikrini beyan edebilir. Kendi kendine büyütüp olay haline getirdi. Eleştirileri kaldıramamak komik oluyor. Artık yazdıklarıyla ilgilenmiyorum.”

61

Yalansa ‘yalan' desin

Deniz Berdan, yalan söylemediğini, zaten herkesin bildiği bir şeyi dile getirdiği halde Deniz Akkaya'nın kızdığını söyledi. Berdan, “Yalansa ‘yalan' desin” diye konuştu.

68

Hakaretler havada uçuştu

Deniz Akkaya, Deniz Berdan'ın patlayan flaş yüzünden iç çamaşırının göründüğü fotoğrafı paylaşarak altında ‘Kendini bilmez teşhirci', ‘Kızını türlü şekillere sokarak kullanan kadın' gibi ifadelere yer verdi. Berdan ise aynı fotoğrafı paylaşarak “Flaşlar patlayınca çamaşırımın görünmüş olması fettan kadın olduğum anlamına gelmiyor. Onu, başkalarının kocalarını kullanıp pencerelerinden kaçanlar düşünsün” dedi.

62

Deniz Akkaya, üstte yer alan bu fotoğrafı “Etrafa ahlak dersi vermeye kalkan bu hanımefendi ve kocası, en işlek plajlarda yağlı güreşe hazırlanırken!!! Karısını teşhir eden adama ne denir bu ülkede?” sözleriyle paylaştı. Berdan ise aynı sertlikle karşılık verdi: “Valla biz 20 yıldır evliyiz ve hiç ahlaksız evlilik skandalına da karışmadık. Nasıl saldıracağınızı şaşırmışsınız.”