Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Derya Karadaş ve Haki Biçici evlendi
Derya Karadaş ve Haki Biçici evlendi
Evli ünlüler furyasına Güldür Güldür ve Yalan Dünya projelerinin iki önemli ismi Derya Karadaş ve Haki Biçici'de katıldı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 2 Haziran 2016 - 16:30

Önceki akşam Maçka Arabesque’de düzenlenen özel gecede ünlü çift unutulmaz bir düğüne imza attı. Zenne ve dansöz şovunun yaşandığı gecede, Gülse Birsel, Can Bonomo, Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak – Asena Tuğal, Barış Arduç – Gupse Özay ve Ali Sunal gibi ünlü isimlerde  Derya Karadaş – Haki Biçici çiftini yalnız bırakmadı.
dugun

YAYLADA EVLİLİK TEKLİFİ YAPTI
Derya Karadaş – Haki Biçici basın mensuplarının karşısına gelin ve damatlıklarıyla çıktılar. Çiçeği burnunda çift “Çok heyecanlıyız. Siz ve bütün dostlarımız burada” sözleriyle heyecanlı olduklarını dile getirdiler. Haki Biçici gazetecilerin “Nasıl bir evlilik teklifi yaptınız?” sorusuna “Bir gün yayladaydık. Ve bende evleneceğim olan eşime orada teklifimi yaptım” dedi. İkili yoğun iş temposunda oldukları için yakın zamanda balayı programı yapmadıklarını dile getirdiler.
deryakaradas

ALİ SUNAL’DAN EVLİLİK SİNYALİ
Geceye tek başına katılan Ali Sunal, gazetecilerin “Sizi de yakın zamanda nikah masasında görür müyüz?” sorusuna “İnşallah, neden olmasın? Ben de isterim” sözleriyle cevapladı. Ali Sunal daha önce 2011 yılında Gökçe Bahadır’la evlenmiş ve altı ay sonra ünlü oyuncuyla yollarını ayırmıştı.
alisunal

EVLENİYORLAR MI?
Geceye birlikte katılan Barış Arduç – Gupse Özay ikilisi objektiflerin karşısına el ele geçti. Haklarında çıkan ayrılık iddialarını yalanlayan ikili, Gupse Özay’ın daha önce yaptığı “Bir daha gelinlik giymem” sözlerine açıklık getirdi. Barış Arduç, “Gupse o sözü iş hayatı için demiştir. Yoksa her şey kısmet. Yakında ne olur bilinmez” dedi.

dugun4
Son güncelleme: 17:33 - 02.06.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.