Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Derya Şen kimdir? Derya Şen, Ayvaz Akbacak ile evlendi… Ayvaz Akbacak kimdir?
Derya Şen kimdir? Derya Şen, Ayvaz Akbacak ile evlendi… Ayvaz Akbacak kimdir?
Elif dizisiyle tanınan Derya Şen evlendi. Şef olan Ayvaz Akbacak ile evlenen Derya Şen'in hayatına dair detaylar merak ediliyor. İşte Derya Şen kimdir ve Ayvaz Akbacak kimdir sorularının cevabı...
Magazin 18 Nisan 2018 - 11:08

Tülay adlı karakterle ünlenen Derya Şen, hayatını usta şef Ayvaz Akbacak ile birleştirdi. Evliliğin ardından Derya Şen ve Ayvaz Akbacak hakkında detaylar merak edilmeye başlandı…

DERYA ŞEN KİMDİR?

27 Ocak 1982’de Mersin Tarsus’da doğan Derya Şen, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü, Plato Film Okulu Dizi ve Sinema Oyunculuğu bölümlerinde eğitim görmüştür. Son birkaç yıldır canlandırdığı Tülay karakteriyle tanınmaktadır.

AYVAZ AKBACAK KİMDİR?

1979 yılında Tokat’ta doğdu. Orta öğrenimini bitirdikten sonra geldiği İstanbul’da girmiş olduğu yiyecek-içecek sektöründe yemek yapmayı daha çok sevdi ve İstanbul’un önemli otel ve restoranlarında çalışmaya başladı.

Yabancı şeflerden özel eğitimler aldı ve onlarla çalışma fırsatı buldu. Bu süre içerisinde çoğu ünlü otel ve restoranın yöneticiliğini yaptı ve Türkiye’de konsept restoranlar açarak dünya mutfağının tanıtımını sağladı.

Aynı zamanda milli takımda yer alarak yurtdışında 5 yılda bir düzenlenen dünyanın en iyi şeflerinin yarıştığı “İKA” olimpiyatlarında Dünya 3.’sü ve 4.’sü oldu.