Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Derya Uluğ yeni yaşına girdi, İrem Derici’den şaşırtıcı açıklama geldi
Derya Uluğ yeni yaşına girdi, İrem Derici’den şaşırtıcı açıklama geldi
Geçtiğimiz aylarda basın mensuplarına çirkin hitaplarda bulunan şarkıcı Derya Uluğ, önceki gece Maslak'ta bulunan bir mekanda 32. yaş gününü kutladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Şubat 2018 - 07:52

Şarkıcı Derya Uluğ, geçtiğimiz ay bir mekan çıkışı kendisini görüntüleyen basın mensuplarına çirkin hitaplarda bulunmuştu. Sevgilisi Asil Gök’ün uyarılarını bile dikkate almayan Derya Uluğ, neyse ki bu sefer öfkesini kontrol edebildi. Önceki akşam sevgilisinin Uluğ için düzenlediği sürpriz doğum günü partisine şarkıcının yakın dostları İrem Derici, Cem Belevi ve Burak King gibi isimler katıldı.

Cem Belevi

Cem Belevi

“YALNIZ OLMAK ÜZÜYOR”

İrem Derici geceye arkadaşlarıyla katıldı. Derici, muhabirlerle kısa süreli sohbet etti. Ünlü şarkıcı, muhabirlerin “Efendim, kendinizi mutlu hissediyor musunuz? Yalnızlık sizi üzüyor mu?” şeklindeki sorularına “Yalnız olmak üzüyor insanı. Aile, sektör, konser, memleket meseleleri akılda da dönerken insan mutlu olamıyor. Evet ben mutsuzum. Ama Allah’ımıza her gün şükrediyorum verdikleri için” şeklinde cevap verdi.

irem-derici

 

Son güncelleme: 09:01 - 21.02.2018