‘Devran Çağlar hayatını kaybetti’ iddiası ortalığı karıştırdı

54 yaşındaki Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği haberleri asılsız çıktı. Haberi duyuran Onur Akay, Twitter hesabının çalındığını açıkladı.

‘Devran Çağlar hayatını kaybetti’ iddiası ortalığı karıştırdı

Şarkıcı Onur Akay, 80’li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan Devran Çağlar’ın, uzun süredir yaşadığı Almanya'da kalp krizi geçirdiğini ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı! Akay, Twitter hesabının hacklendiğini açıkladı.

DEVRAN ÇAĞLAR: BEN ÖLMEDİM

Ünlüler camiasında verdiği ölüm haberleri dolayısıyla felaket tellalı olarak anılan Onur Akay’ın hesabından paylaşılan üzücü haber kafaları karıştırdı. Akay’ı tanıyan birçok kişi duyurunun reklam amaçlı yapılmış olabileceğini ileri sürdü. Öte yandan öldüğü haberi yayılan Devran Çağlar, yaptığı açıklamada sağlığının yerinde olduğu bilgisini paylaştı ve “Ben ölmedim, büyük bir yanlışlık olmuş. Telefonlara cevap vermekten bıktım. Ailem büyük panik yaşadı” dedi.

debrn

EŞREF KOLÇAK’IN OĞLU OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl Devran Çağlar’ın Eşref Kolçak'ın oğlu olduğu ve onu cinsel tercihlerinden dolayı reddettiği haberleri basına yansımıştı.

Eşref Kolçak, haberlere “Allah bu iddiaları çıkaranları kahretsin. Benim 56 yıllık evliliğim boyunca bir tek eşim Özcan Kolçak oldu ve benim tek oğlum var; o da Harun Kolçak'tır. Bu gibi haberlerden zevk alanları Allah'a havale ediyorum” açıklamasıyla isyan etmişti.

O sıra hastanede ciddi bir tedavi gören Harun Kolçak ise çıkan iddiaları; “Kendisi ile karşı karşıya gelmişliğim bile yok. Benim bir tane kız kardeşim oldu o da öldü. O doğum operasyonunda annemin rahmi alındı benim kardeşimin olması teknik olarak imkansız” diyerek yalanlamıştı.

Devran Çağlar kimdir? İlginizi Çekebilir Devran Çağlar kimdir?