Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan açıkladı: Huzurlu bir ortamda ölsün istedik
Didem Soydan açıkladı: Huzurlu bir ortamda ölsün istedik
Model Didem Soydan kısa bir süre hayatına giren ve Köpük adını verdiği yavru köpeği hakkında çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
Magazin 6 Mayıs 2019 - 13:34

Son olarak sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’a verdiği destekle dikkatleri üzerine çeken Didem Soydan, tam bir hayvansever… Zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla bu konuda nasıl çalıştığını gözler önüne seren Soydan yaptığı son paylaşımla takipçilerine duygusal anlar yaşattı. Geride bıraktığımız haftalarda hayatına giren ve Köpük adını verdiği köpeği ile keyifli paylaşımlara imza atan başarılı model bu şirin hayvanın ölümle pençeleştiğini ve uyguladıkları tedavi sonrasında hayata tutunduğunu yaptığı paylaşım ile duyurdu. Soydan hesabından yaptığı paylaşımda şu satırları kullandı: “Köpük bana geldiğinde, öyle hastaydı ki söylemiyorum tabi ama ölecekse bile huzurlu bir ortamda olsun diye adlık onu ama doktorunun dediğine göre bir mucizeymiş yaşaması. Bu kadar ilaç kullandı bir ayda. Bugün itibariyle ilaçlardan kurtuldu.”


Son güncelleme: 13:49 - 06.05.2019