Didem Soydan Atatürk Havalimanı’ndaki patlamaya böyle tepki verdi

Didem Soydan Atatürk Havalimanı'ndaki saldırı ardından umudunu kaybettiğini sosyal medya hesabından duygusal satırlarla duyurdu.

Didem Soydan Atatürk Havalimanı’ndaki patlamaya böyle tepki verdi

Atatürk Havalimanı’nda dün gerçekleşen hain saldırıda 41kişi hayatını kaybetti, 239 kişi de yaralı… Türk halkı yorgun… Ölenlerin yakınları perişan… Sosyal medyada tüm gün konuşulan patlamaya herkes lanet yağdırdı.

Ünlü model Didem Soydan ise ‘umudunu kaybettiğini’ şu sözlerle anlattı:

yonca

“Anneannemin bahçesinden … İçi oyulmuş, körelmiş derken yağmur ardından bir anda çıkan yoncalar. İnsan bir yerden tutunmak istiyor bir umut işaretine. Gerçekçi olacaksam benim için çok zor artık inanmak ve hayal etmek. Bu ülkenin şu an iktidarda olan olmayan bütün o canavarlaşmış politikacılarından artık yıldım. Cahilliği altın madeni işler gibi kullanan, çirkinler çirkini enerjilerini buna akıtan bu adam ve kadınlardan yıldım! Bu sefer gerçekten yıldım. Yayınlar yasak, ölmek inanılmaz derecede serbest ülkem.

Bu pislikler yüzünden ölen vatandaşların ailelerine sabır diliyorum. Canım insanlık, başın sağ olsun. Gerçekten ne yazsam öyle boş ki… Yazdıklarımı okurken acı bir gülüş “ne diyorsun kızım sen ?” diye… O gülüş benden geliyor kendime. Giden gidiyor daralan çemberi ile, leş siyaseti ile, leş çukuru iyice boğmaya başlıyor .