Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan ‘çocuk tecavüzleri’ne isyan etti
Didem Soydan ‘çocuk tecavüzleri’ne isyan etti
Son dönemde artan çocuk tecavüzleri haberlerine ünlü manken Didem Soydan isyan etti.
Burcu ÖZEN
Magazin 7 Nisan 2016 - 09:27

Ensar Vakfı’nda 45 çocuğa tecavüz edildiği iddiasıyla gündeme gelen çocuk istismarı haberleri ülkeyi ayağa kaldırırken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Ensar Vakfı'na yöneltilen cinsel istismar iddialarına ilişkin, “Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz” sözleri herkesi çileden çıkardı. TBMM Genel Kurulu’nda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu hakkında verilen gensoru önergesinin reddedilmesi sonrası Bakan Ramazanoğlu'nu tebrik etmek için sıra oluştu.

Bunların yanı sıra Kocaeli’nden gelen 3 yaşındaki çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı iddiası da insanlığın yok olduğunu gözler önüne serdi. ‘Devlet çocukları koruyamıyor’ diye düşünen herkes sosyal medyada tek yürek oldu.

Ünlü isimler sosyal medyadan ‘çocuk’lar için paylaştı. Bunlardan biri de Didem Soydan’dı… Soydan sosyal medya hesabından isyan etti. Çocuk fotoğrafı paylaşan ünlü manken, fotoğrafa; ‘Bu devlet adı altında pislikler ile çevrilmiş ülkemin masum evlatları! Allah hepimizin belasını verse de kurtulsanız çünkü hiçbirimizde ruh sağlığı kalmadı artık ! Bu soysuzların arasında bedeninize ruhunuza dokunan bütün o eller cezasız kalacak. Bunları yazan bizler ise cezalandırılacağız öyle bir devrin içindeyiz yani. Kabus içinde kabuslara gark oluyoruz. Çıldırmak üzereyim !” notunu düştü.

Son güncelleme: 10:27 - 07.04.2016