Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan’dan cesur asansör pozu
Didem Soydan’dan cesur asansör pozu
Model ve manken Didem Soydan, asansör aynasından yararlanarak çekildiği bir fotoğrafını sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu. Soydan'ın bazı takipçileri "Ayna karşısında fotoğraf çekilme akımı tekrar mı geliyor?" yorumunda bulundu.
Magazin 6 Ekim 2018 - 08:09

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü manken Didem Soydan, asansörde çekildiği dekolteli bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Soydan’ın yaptığı bu paylaşım dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı.

“ASANSÖR AKIMI TEKRAR MI GELİYOR?”

Sosyal medya hesabı üzerinden siyah elbiseli cesur fotoğrafını takipçileriyle paylaşan manken ve model Didem Soydan, takipçilerinden tam not aldı. Didem Soydan’ın fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, “Acaba asansör akımı tekrar mı geliyor?” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Didem hanım kadın deyince akla ilk gelen nadir isimlerdensiniz” ifadelerini kullandı.
didemsoydan

Son güncelleme: 11:19 - 06.10.2018