Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Didem Soydan’ın eski hali görenleri şaşırtıyor
Didem Soydan’ın eski hali görenleri şaşırtıyor
Yıllar bazı isimlerin şarap misali güzelleşmesini sağlıyor. Bu isimlerden biri de model aleminin zirvedeki ismi Didem Soydan... Güzel mankenin henüz kariyerinin başındayken çektirdiği bir fotoğrafı yıllar içindekini değişimini ortaya koydu.
Magazin 31 Ocak 2018 - 18:38

Model dünyasının sıra dışı isimlerinden Didem Soydan’ın yıllar önce çekilen bir fotoğrafı fiziksel değişimini net bir şekilde gözler önüne serdi.

didem-soydan_-7Türkiye’nin en cool mankenlerinden biri olan ve yıllardır podyumda rakipsiz görülen Soydan, şu sıralar vaktinin büyük bölümünü ABD’de geçiriyor.

didem-soydan_1

Burun estetiği yaptıran, göğüslerine silikon taktıran, dudaklarına da estetik müdahalede bulunulan Soydan’ın eski hali görenleri oldukça şaşırttı.

İŞTE DİDEM SOYDAN’IN ESKİ HALİ 

didem-soydan

Didem Soydan, sosyal medyayı da en iyi kullanan ünlülerden biri… Sık sık story’den paylaşım yapan ve Instagram’a çarpıcı görseller yükleyen Soydan’ın 543 bin takipçisi bulunuyor.

SOYDAN’IN BAZI PAYLAŞIMLARI

didemsoydan111

soydandidem
didem-soydan-sli

didem-soydan_2didem-soydan-sli