Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çiçek Deniz ‘aldatma’ sorusunu duyunca…
Dilan Çiçek Deniz ‘aldatma’ sorusunu duyunca…
'Çukur' dizisinin oyuncuları, yapımcıları Kerem Çatay’ın eşliğinde geçtiğimiz akşam Kuruçeşme Baca6’da dizinin yeni bölümünü izlediler.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Ocak 2018 - 10:54

Yemeğe; Aras Bulut iynemli, Erkan Kolçak Köstengil, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Öner Erkan gibi oyuncular katılırken, mekanda dizinin yönetmeni Sinan Öztürk'ün doğum günü için pasta kesildi.

ercan-kesal

erkan-kolcak-kostengil
oner-erkan

GÖRÜNTÜ VAR SES YOK

Mekandan ilk ayrılan isim güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz oldu. Basın mensuplarının geçtiğimiz günlerde gazetelerde çıkan ‘Sevgilisi Furkan Andıç’ın bitmemiş bir ilişkisi olduğu, oyuncu sevgilisi Sibel Aytan’ı kendisiyle aldattığı’ haberleri sorulan Deniz, bu konu hakkındaki sessizliğini korurken, gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı ve hiçbir soruya cevap vermeden, görevliler eşliğinde kendisini bekleyen aracına binerek hızla oradan uzaklaştı.

HER ŞEY YOLUNDA

Yamaç Koçovalı karakteri ile oldukça beğenilen başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli ise kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.

aras-bulut-iynemli

Gece ile ilgili konuşan İynemli, “Bu bölümü hep birlikte izlemek istedik, biz ara sıra toplanıyoruz böyle iyi de oluyor, aynı zamanda Sinan Öztürk hocamın da doğum gününü kutladık. Onun dışında her şey yolunda gidiyor teşekkür ederim” dedi ve Erkan Kolçak Köstengil ile birlikte taksiyle oradan ayrıldı.

 

Son güncelleme: 12:32 - 31.01.2018