Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç ilk kez dudak dudağa yakalandı!
Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç ilk kez dudak dudağa yakalandı!
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Okan Can Yantır'dan ayrılan 23 yaşındaki oyuncu Dilan Çiçek Deniz, meslektaşı Furkan Andıç ile birlikte olduğu öne sürülmüştü. Bu iddiaların ardından ikili 'Sokak Köpekleri İçin 100 Kulübe' kampanyasına katıldı. Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, katıldığı etkinlikte kendisi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile dudak dudağa görüntülendi.
Magazin 25 Aralık 2017 - 11:31

2014 Miss Turkey İkinci Güzeli Dilan Çiçek Deniz, 1 ay önce 2 yıllık aşkı Okan Can Yantır’dan ayrılmıştı. Neden olarak dizide Aras Bulut İynemli ile oynadığı ateşli sahneleri gösterilmişti. Dilan Çiçek Deniz’in geçen hafta kendisi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile birlikte yeni bir maceraya yelken açtığı söylenmişti.

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI

Furkan Andıç ile Dilan Çiçek Deniz dün ‘Ahtapot Gönüllüleri’nin düzenlediği ‘Sokak Köpekleri İçin 100 Kulübe’ kampanyasına katıldı. Bir grup hayvansever ile İstanbul Ömerli’ye gittiler. Sokak köpeklerine kulübe yaptılar. Sonra da aşka gelip dudak dudağa öpüştüler.