Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dilan Çiçek Deniz sakatlandı!
Dilan Çiçek Deniz sakatlandı!
Sadece oyunculuğuyla değil çekici fiziğiyle de kendisinden söz ettiren oyuncu Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken talihsiz bir kaza geçirdi.
Magazin 16 Ekim 2019 - 10:08

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, spor yaparken kaslarını zedeledi. Deniz’in sakatlanan kolu askıya alındı. Son olarak ekranların en çok izlenen dizisi Çukur’da rol alan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, spor yaptığı sırada ters bir hareketle kol kasını zedeledi. Doktor kontrolü sonrasında ciddi bir durum olmadığı ortaya çıkan oyuncunun kolu askıya alındı.

DURUMU İYİ

Çukur’da Yamaç’ın eşi Sena karakterini canlandıran ve büyük bir hayran kitlesi yakalayan Dilan Çiçek Deniz, dizinin 2. sezonunda finali görmeden senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda ne yapacağı merakla beklenen güzel oyuncu, hayranlarını endişelendirdi. Deniz, spor yaptığı sırada ters bir hareketle kol kasını zedeledi. Kolu askıya alınan güzel oyuncunun durumunun iyi olduğu haberinden sonra sevenleri rahat bir nefes aldı.

TEBRİK MESAJI

Deniz, geçtiğimiz gün Çukur dizisinde eşini canlandıran Aras Bulut İynemli’nin 7. Koğuşta Mucize filminin afişini paylaşarak tebrik mesajı yayınladı.